Dhome Treshe

Dhoma Treshe me dy krevate te ndare dhe nje sofa bed e pajisur me:

  • Ajër të kondicionuar
  • Televizor
  • Internet – Wi -Fi
  • Telefon
  • Kasafortë
  • Krevat king size
  • Mini Bar
  • Banjo private (me sete njëpërdorishme të kujdesit vetjak dhe tharëse flokësh)

Dhomat tona jane te pajisura me :

Dhoma Treshe perfshin dy krevate te ndare dhe nje sofa bed komoditete të tjera të tilla si: tualet, kondicioner, TV dhe wifi. Hotel Comfort u ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapësirë ​​dhe pamje të këndshme.